Reportáž - Výroční valná hromada SDH Malá Víska

25. ledna 2015 v 10:55 | Soňa K. Photography |  Foto reportáž
9.1.2015 v podvečerních hodinách se v našem sboru konala "výročka", která se koná každý rok na začátku nového roku. Letos jsme se sešli v hojném počtu, kdy tam byli zástupci starší generace, tak i mi mladí až ti nejmenší. Dokonce i několik okolních sborů přijalo pozvánku na tuto akci a jejich zástupci se tam sešli. Hned na začátku se vznesl program, co se bude kdy a jak probírat, abychom věděli, kdy co tak bude. Začalo se chvilku po 19 hodině, kdy promluvili členové představenstva.Netrvalo to dlouho a dočkali jsme se všichni toho nejhezčího, co na celé "výročce" je. Vystoupení těch nejmenších hasičů, který vedou vedoucí. Připravili si krásné vystoupení, které se skládalo z různých básniček a písniček, dokonce se i tancovalo. Jako třešnička na dortu bylo vysoupení jejich vedoucích, kteří udělali parodii na všem známou reklamu od T-Mobile. Samozřejmě jak děti, tak vedoucí sklidili velký úspěch.
Po příjemném vystoupení, kdy jsme se všichni nasmáli pokračovalo další povídání, které nebylo tak záživné. Dostalo se dokonce i na oceňování členů sborů, kteří jsou už několik let věrnými členy. Rozdávali se vyznamenání za odsloužené roky a mnoho dalšího. Byly celkově 3 skupiny - za 10 let u sboru, za 20 let u sboru a 40 let u sboru.
Poté přišlo na řadu na hosty, kteří taky dostali možnost promluvit, tak jako i místní členové. Diskuse trvala jako vždy docela dlouho, jelikož každý měl co říct, někdo mluvil kratší dobu a někdo měl toho tolik na srdci, že to bylo pak až uspávající. Po tom všem konečně přišlo na večeři, kdy jsme dostali všichni výborný hospodský guláš.


Nakonec pokračovala volná zábava, kdy jsme se všichni bavili, koukali na film, který byl natočen při oslavách 90. výročí založení sboru, pouštěla se muzika a samozřejmě se pilo. :D

Pokud byste chtěli, více fotek najdete - ZDE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama