Březen 2015

11) 5 fotografií za poslední měsíce, které považujete za nejpovedenější + okolnosti jejich vzniku

25. března 2015 v 11:12 | Soňa K. Photography |  15x fotograficky

Po delší době jsem se zase rozhodla napsat nějaký ten článek na 15x fotograficky. Vím, že jsem to trochu víc zanedbala, ale co se dá dělat, času je málo a nemám ho poslední dobou ani na to focení, tak se to špatně všechno kombinuje. V záloze mám ještě nějaké fotky z masopustu a maškarního, tak když se k tomu dokopu, tak je sem přídám. :)

Ale teď zpátky k tématu, abych od něj neodbíhala. Další článek bude o mých nejpovedenějších fotografiích, přesně o 5 z nich. Bylo těžké vybrat takové fotky, se kterýma jsem hodně moc spokojená. Zjistila jsem, že jsou to převážně fotky psů než něčeho jiného. :D Je to asi tím, že je nejraději fotím a prostě celkově mi přijdou takový lepší a hrozně ráda na ně koukám. Už se mi dlouho nestalo, abych si dala nějakou svou fotku na plochu počítače jen kvůli tomu, že se mi líbí.
No, ale tak to nebudu protahovat a tady je mých 5 fotografií, které považuji za ty lepší:

Číslo 1
Tady ta fotka vznikla při focení Speedyho, když jsme se s ním byli projít na Vrbenských rybníkách. Krásné zlatavé světlo procházelo skrz stromy a hned jsme využili lavičku, aby si na ní stoupl a pak se už jen cvakalo, cvakalo a cvakalo. Speedy byl suprový model, jelikož vždy udělal hned to, co jsme chtěli. No a za odměnu dostal nejen nějaký ten pamlsek, ale dokonce i fotky, které se jeho paničce líbily.

June - happy puppy

10. března 2015 v 8:30 | Soňa K. Photography |  Zvířata
Tak jsem už v komentáři v předešlým článku slibovala fotky ještě krásného štěňátka. Krasavice na fotkách se jmenuje June (PP jméno June Lake of Redwood ranch), které bylo 9 týdnů při focení. Je to mladá francouzka, jelikož se její panička rozhodla pro ni jet až do Francie, ale už si tak nějak zvykla na Česko, tak vypadá prej jako rodilá češka. :D Jelikož je ještě malá, tak focení probíhalo tak, že se čekalo, až prcek bude nějak hezky koukat nebo až si lehne atd., jelikož ještě neumí moc povelů. Učí se teprve přivolání a na clicker. Bylo to dost zajímavé focení a hlavně princeznička se pěkně prolítala, dokonce mě i pozlobila, když přišla na to, co dělám a pak mi utíkala před objektivem. Tak si užijte veselé fotečky. :)


Speedy in sunshine :)

8. března 2015 v 20:41 | Soňa K. Photography |  Zvířata
V úterý jsem byla fotit úžasnýho aussíka Speedyho (PP jméno Diesel Speed Haliba) s jeho suprovou paničkou. Fotilo se na Vrbětických rybnících, které jsou u Českých Budějovic. Zrovna jsme měli štěstí na suprové počasí, kdy bylo krásně slunečno, jasně modrá obloha a trochu foukal vítr, což se podepsalo na některých fotkách, kdy by měl mít uši ohnutý dolů, ale má je postavený. :D Speedy byl můj první aussík, kterýho jsem viděla na vlastní oči, natož abych nějakýho takovýho psa fotila. Dost jsem si s nima užila a už teď vím, že zase někdy spolu půjdeme ven, nejen se Speedym, ale možná přibereme ještě nějakýho hafana z útulku.


Veselá rodinka

3. března 2015 v 20:51 | Soňa K. Photography |  Lidé

Už je to sice nějaký ten čas, kdy jsem tuhle fajnovou rodinku fotila, ale tak nějak jsem se nemohla dokopat vložit sem pár fotek, jako ochutnávku. Focení probíhalo 20.2., takže je to opravdu už nějaký ten čásek. Bylo fakt nádherně a byla jsem ráda, že jsem mohla vyrazit s touhle rodinkou ven fotit. Původně by to mělo být zimní focení, ale díky slunku a spoustě listí na zemi, to spíše vypadá jak focení na podzim, když je krásně. :D