Reportáž - Masopust

3. dubna 2015 v 13:48 | Soňa K. Photography |  Foto reportáž

Je to sice už hodně dávno, kdy byl u nás masopust, ale tak nějak jsem se nemohla dokopat k tomu sem hodit pár fotek. Masopust se u nás konal 21. 2. 2015, což je před měsícem a kousek. Jsem fakt hrozná, ale nebyla jsem schopná se k tomu dokopat.
Jelikož na náš masopust v Nýrsku skoro vůbec nechodím, tak teď jsem si řekla, že si alespoň trochu zafotím. Za masku chodím do vedlejší vesnice, kde je to takové tradiční. Chodí se od baráku k baráku, je tam občerstvení, hraje muzika...No prostě je to takové, jak to bylo dří. Ve městě už to není takové. Projde se městem průvod, který pak skončí v hasičské zbrojnici, kde je pak zábava. Není ro prostě ono.
Jak jsem již psala, konal se 21. 02 .2015, kdy bylo dost teplo a hlavně bylo nádherné jarní počasí, které teď v posedních dnech moc není. Dokonce prý bylo letos i víc masek než loni. Jako tradičně byli funebráci, ti nikdy nesmí chybět, tak jako jeptišky a takové ty masky, které jsou vždy. Hlavně to byly převážně všechno masky, které si sami doma tvořili, takže byly nejen originální, ale hlavně na nich bylo vidět, kolik si dali práce s tím, aby to vyrobili a bylo to možné prezentovat. Takže to nebudu dlouho zdržovat a tady je pár fotek.

Dokonce se tam objevil Zoli Sallai, který učinkuje v kapele No Name. Byl tam se svou přítelkyní, takže tady jedna paparazzi fotka. :D
Tak a průvod jsme zakončili v kavárničce na dobrém zákusku a kávičce. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama