Hasičina

22. června 2015 v 10:20 | Soňa K. Photography |  Ostatní
Musím se přiznat, že nějak nebyl čas na klasické focení. Mám už domluvené jedno focení s úžasným Chikem, který mi už pózoval na podzim. Tak uvidíme, jak nám to vyjde. Ale teď zpátky k tomu, proč teda nevydávám články s fotkami nebo tak. Už jsem to trochu nakousla v předešlém článku, ale tak teď to víc rozvinu.
Jelikož začala sezóna a věnuju se hlavně hasičům, jelikož jsme postavili tým žen, abychom mohli jezdit na soutěže, tak mě to zase hrozně moc chytlo. To víte, když to má někdo v srdci, tak je to úplně něco krásnýho. To je jako i se mnou a focením. No a aby jsem neřekla, že nefotím, tak fotím! Ale právě hasičské soutěže, naše týmy a prostě dělat dokumentaci z těch soutěží. Je to ten nejlepší způsob, jak dvě srdcovky dát dohromady. Jenže pak tím pádem, zapomínám tady na ty stránky, jelikož spravuju naše webové stránky, jak na FB, tak klasické. Na konci článku přidám i odkazy, aby jste se mohli podívat, jelikož klasické webovky máme úplně nové a jsou luxusní!
Takže naše sezóna začala okrskovou soutěží, kde jsme se účastnili jak chlapi, tak my ženy a dokonce i děti. Byl to super den, kdy jsme si rovnou odvezli super double 1. místa!! Hrozně jsme si to užili, jelikož tohle bylo něco neskutečnýho a taky jak jsme to pořádně zapili, jelikož bylo opravdu co oslavovat. To nás ženy nakoplo a chtěly jsme prostě jít dál a dostat se na okres.

(při kliknutí na společnou fotku se vám ukáže fotogalerie, kde jsem i já jako závodník)


Další byla hned vyřazovací soutěž žen v Malém Boru, kam jsme postoupili z okresku. Vůbec jsme nečekaly, že hned po štafetách se umístíme tak skvěle, že nás to natolik nakoplo, že jsme se snažili i co nejvíc na útoku, ale i tak jsme se o moc nevylepšili. Nakonce jsme skončili na 4. místě. Dost nás naštvalo, že nám uteklo 3. místo, ale co se dá dělat. Ale i tak jsme si zajistily postup na okres.

(při kliknutí na společnou fotku se vám ukáže fotogalerie, kde jsem i já jako závodník)

Další byla vyřazovací soutěž mužů, kde ti naši chlapi museli taky máknout, aby postoupili na okres s námi. Nakonec se jim to povedlo a postoupili na okres taktéž ze 4. místa, jako my.


(při kliknutí na fotku se vám ukáže fotogalerie)

No a v sobotu jsme se konečně dočkali okresu, kam jsme postoupili všichni. Počasí sice moc nepřálo, ale i tak jsme se co nejvíce snažili. Jen trochu dráhy a všechna organizace stála za dvě věci, ale to pomineme. I přes nepřízeň dráhy a počasí, jsme si vybojovali double. Tentokrát to bylo 3. místo!!! Už dlouho se nám nestalo, aby obě družstva dopadla tak výborně, jako letos. Jsme tedy pořádně našlápnutý na naši Pošumavskou ligu, kterou budeme jezdit.

(při kliknutí na společnou fotku se vám ukáže fotogalerie, kde jsem i já jako závodník)Tak už tedy víte, co se dělo a proč jsem nepřidávala fotky, tak teď už to snad bude lepší a budu stíhat přidávat i něco jiného. Ještě pak udělám článek s mýma fotkama přímo z těchto soutěží, tak pokud vás to bude zajímat, máte se na co těšit. Jinak všechny fotky jsou mé, jelikož nikdo jiný nefotí.

SDH Malá Víska FB - ODKAZ ZDE
SDH Malá Víska webovky - ODKAZ ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daniela Daniela | Web | 26. června 2015 v 19:08 | Reagovat

Přítel je dobrovolný hasic, tak se mi občas stane, že se taky k těmto hasičským událostem přichomítnu. Někde mám ještě fotky malých capartů, co byli poprvé na soutěži, na které jsme se byli podívat, protože je trénoval jeho brácha. :D
Nedávno byli jako muži jenom ve vedlejší vesnici taky na soutěži (tady je to spíš jenom tak pro srandu) a jak tak koukám na ty tvoje fotky, máte trochu jinou ligu. :D Kluci utíkali jenom po trávníku a ještě museli jít na druhý pokus. :D A tak nějak je už u nich zvykem, že poslední místo to jistí. :D

2 ponorrka ponorrka | Web | 7. srpna 2015 v 15:45 | Reagovat

Zdá se to být neuvěřitelný, ale je to tak! Ano, naše blogové mimino slaví 1. narozeniny, tak jsme se rozhodly tě pozvat na narozeninovou soutěž o hodnotné ceny. Tak přijď, těšíme se!
Pon a Orrka

3 Soňa K. Photography Soňa K. Photography | Web | 19. října 2015 v 19:48 | Reagovat

Ano, máme trochu jinou ligu než ostatní v republice. Běháme totiž klasiku, ne sport jako ostatní, takže je to dost zajímavé vidět a zažít, jelikož klasika je prostě starý styl těchto soutěží. Už nám sezona skončila a celkově jsme byli dobře umístění, když jsem předtím neběhali. Ženy byly 5. ze 14 a muží 9. z 25 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama