Únor 2016

Cosplay photoshooting - Shion z No.6

21. února 2016 v 14:58 | Soňa K. Photography |  Lidé
Tak jsem tady s další várkou fotografií, které si zaslouží se objevit tady na blogu. Jelikož asi tohle bude pro některé novinka a nebudou vědět, o čem to je, zkusím se sepsat menší vysvětlivky, o co se jedná.
S Tanuki jsme se domlouvali už nějakou tu dobu na focení, až nakonec teda jsme se konečně obě mohly sejít a fotit. Vybrala si cosplay Shiona z No.6. Možná asi jen tak někdo nebude vědět, co je to cosplay, tak to tady vysvětlím, aby jste byli více v obraze.
Cosplay se skládá ze dvou slov: costume a play. Takže v překladu kostýmová hra. Takže to zamená, že pokud má být cosplayer dobrý, musí mít skvělý kostým a hlavně k tomu umět i charakter postavy a tak ji hrát. Dá se říct, že cosplayeři jsou takoví herci jako v divadle.
Takže to by asi tak stačilo k tomu, aby jste si trochu představili, o čem to tak zhruba je, jelikož ne všichni ví, co to znamená. A td už nebudu o tom víc psát, snad jen ještě můžu napsat, že tohle focení bylo dost zajímavé, hlavně na lávce přes koleje u nádraží a pak ve starých budovách na nádraží, kde to bere úplně dech a inspirace se jen hrne.
Užijte si tedy fotky a snad se budou líbit.


Novoroční ohňostroj

13. února 2016 v 14:57 | Soňa K. Photography |  Ostatní
Vím, že je po Novoročním ohňostroji už nějaká ta doba, ale jak nebyl čas na blogování, nepřidávala jsem články s fotografiemi. Proto tedy se vracím tak nějak postupně, jak jsem fotila. Proto tedy hned po podzimním focení je hned ohňostroj. Měla jsem dost dlouhou prodlevu ve focení a proto mezi tím žádné další fotky nevznikly. Na ohňostroj jsem se den předem připravovala, jenže přímo ten Silvestrovský vyfocený nemám, jelikož jsme byli v takové malé vesničce a tam žádný ohňostroj nějak nebyl, tak jsem nemohla fotit. S tím jsem se prostě nemohla smířit, abych neměla nějakou tu fotku. Proto jsem hned další den vyrazila do Klatov na Novoroční ohňostroj, který byl úžasný! Trval 10 minut a za tu dobu jsem opravdu udělala dost fotek. Vybrala jsem si docela i dobré místo na focení, kde je na fotkách vydět typická Černá věž, která je dominantou města. Doufám, že se fotky budou líbit i vám.


Kovbojský podzim

11. února 2016 v 19:52 | Soňa K. Photography |  Lidé
Je to dávno, co byl podzim a jak nebyl čas, abych vydávala tady články, tak jsem byla aktivní jen na svých FB stránkách, kde jsem ukázala pár fotek. Focení probíhalo na konci září a já s nima vycházím až teď, ale i tak budu doufat, že v tomto nepovedeném čase, kdy člověk neví, jestli je zima nebo jaro, bude vzpomínání na podzim hezkou změnou. Mojí modelkou se stala Monika, která už kdysi mi stála před objektivem. Doufám, že se Vám fotky budou líbit.


Omluva

11. února 2016 v 18:58 | Soňa K. Photography
Po dlouhé době se vracím na blog. Omlouvám se, že jsemd louho nic nepsala a nepřidávala fotky, doslova to vypadá, že to tady vymřelo, ale nebyl moc čas na focení a teď začal nový rok a já jsem se s focením zase víc rozjela, takže se můžete těšit na spoustu fotek. Už mám nachystáno něco kolem 4 - 5 článků s fotografiemi, takže na nějakou dobu si s tím vystačím. Slibuji, že začnu víc psát a fotit a tak nějak se věnovat konečně i členství v klubu, na všechno jsem pořádně kašlala. Takže hurá do práce, mám toho mnoho a ráda bych, aby se zase našli pravidelní návštěvníci a čtenáři.