Charitativní rockový večer

29. března 2016 v 16:17 | Soňa K. Photography |  Foto reportáž
Je to přes měsíc, co jsem se účastnila jednoho charitativního rockového koncertu, který byl pořádaný pro našeho známého Mošťáka, kterému se v létě stala ošklivá věc, která by asi nechtěla nikoho z vás potkat. Dostal mrtvici, kdy se mu dlouhé hodiny nedostalo lékařské pomoci a zrovna při tomhle je potřeba, aby člověk se dostal k doktorovi co nejdříve. Měl tu smůlu, a proto se dostal už v době, kdy to není nejvíc pozitivní. Jeho stav byl velice vážný a doktoři už nad ním pomalu začínali lámat hůl, protože dostal i jiné nemoci, jako zápal plic a podobně. Ale pak začal bojovat, protože nechtěl nechat svou rodinu ve štychu a proto teď je na tom už velice skvěle. Jezdí na různé rehabilitace, dokonce byl teď i na rehabilitaci v Piešťanech. Je to velký bojovník a chce být alespoň zase z části takový, jako byl před tím hrůzným okamžikem.
Co se týče té akce, byla velice podařená, protože mnoho lidí přišlo právě jeho podpořit. Přišlo něco přes 400 lidí, což je na naše poměry hodně skvělá účast. Vstupné a i to, co se vypilo a utratilo za cokoliv, všechny peníze byly pro něj. Nikdo si nic pro sebe nenechal. Dokonce i kapely, které hrály, svůj honorář právě jemu přenechaly. Vydělalo se dost peněz na to, aby mohl začít právě jezdit na rehabilitace, které mu pojišťovna neproplatí a taky, aby mohli nakoupit potřebné věci domů, aby mohl i tam cvičit.
Jako první byla kapela PPZ, která pochází z Nýrska. Dašlí byla kapela Zoey a jako poslední byla kapela z Plzně - Maelstörm. Ti byli ze všech nejlepší, ale tak oni jsou trochu jiné úrovni než předchozí dvě kapely. Ti se mi taky asi nejlíp fotili a proto mám asi jich nejlepší fotky.
Sem přidám jen pár fotek, které budou na ukázku a zbytek bude na Zoneramě.
Další fotky - Zonerama

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ČAPILO ČAPILO | Web | 29. března 2016 v 16:38 | Reagovat

Rock mám rád. Už jen proto, že ty týpky rockery obdivuju. Mají spoustu fanynek, které jsou do nich úplně paf. Piští o autogramy, házej na ně během představení kalhotky... Kdybych tak byl rocková hvězda! To bych možná někdy i zasunul. Sice jsem hnusný jako blitka na záchodovém prkénku, ale mohl bych třeba hrát v masce, jako Hollywood Undead, Lordi, nebo Slipknot.

2 Soňa K. Photography Soňa K. Photography | E-mail | Web | 29. března 2016 v 16:47 | Reagovat

[1]: No tak někteří jsou fakt hezcí, o tom žádná, ale pak někteří jsou takoví, že by jsi si o ně neopřel ani kolo :D Ale tak nejen rockeři mají takové faninky ;) A maska taky řeší hodně :D Jen se naučit na něco hrát, mít rytmus a nebo umět zpívat a můžeš se do toho pustit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama