Květen 2016

Jsem členkou měsíce v klubu!!

16. května 2016 v 9:57 | Soňa K. Photography |  Novinky
Konečně jsem se dočkala a i já se stala členkou měsíce ve fotografickém klubu Fotorafia, který je zde na blogu. Jsem za to moc ráda, že jsem se dostala konečně na člena měsíce a ta práce se vyplatila. Koho by to nepotěšilo, když má pak ke všemu reklamu na svůj blog a svoji tvorbu na jejich dost navštěvovaném blogu.
A jak jsem se vůbec členem měsíce vůbec stala? Účastnila jsem se všech projektů, které tam běží a do toho psala i nějaké ty články sama. Vím, teď jsem to trochu zanedbávala, protože nebyl čas a musím napsat zase nějaký ten rozhovor. Ale pak se zase pořádně zapojím. Mám rozdělaný jeden rozhovor a musím začít ještě další. Teď jsem zapomněla poslat dva projekty, ale to nevadí, se stane. Znovu se začnu účastnit pořádně se vším, co mám.
Jinak, pokud by někdo z vás fotografů tam se chtěl připojit, určitě problém nebude, takže sem přidám i odkaz, aby jste se mohli na ten klub podívat a zhodnotit, jestli se tam opravdu můžete taky přidat a jestli by vás to bavilo.
Tak to je asi ode mě vše teď a zase se vrhnu do práce.Cosplay photoshooting - Gilgamesh a Saber z Fate/Zero

14. května 2016 v 18:00 | Soňa K. Photography |  Lidé
S holkama jsem byla už nějakou dobu domluvená, že spolu půjdeme fotit, jen na to nebyl čas, teda ten by se našel, ale hlavně počasí nebylo moc dobré, tak se čekalo, až bude líp. Nakonec se nám podařilo zvolit krásný sluneční den, kdy jsme vyrazili fotit cosplaye z anime Fate/Zero - Gilgameshe a Saber. Něco málo jsme měli vymyšlené, ale spíše zase vše vznikalo až na místě. Převážně všechna místa jsem si vybrala na focení sama a holkam se to líbilo. Takže tady dám pár fotek na ukázku, aby jste viděli, že holky mají ten cosplay opravdu propracovaný a moc jim to sluší.Květová jemnost

13. května 2016 v 21:10 | Soňa K. Photography |  Příroda
Je to nějakou dobu, co jsem tyhle fotky fotila. Přeci jen už stromy jsou převážně odkvetlé, ale když je teď tak ošklivo, řekla jsem si, že bude hezké sem přidat nějakou tu fotku právě rozkvetlých stromů. Ty kvítky vypadají tak jemně a krásně se na ně kouká. Vybrala jsem pár fotek, tak snad se zalíbí. A jako bonus jsem k tomu všemu přidala mojí druhou panorama fotku, na které jsem udělala i HDR úpravu, kdy jsem spojila 3 panorama fotky do sebe, aby z toho vzniklo to, co vzniklo.
A co se dál týče blogu, tak mám v plánu dost článků, ale nějak mi schází ten čas, ale dneska na chvilku posedím a něco ještě sepíšu a naplánuju. :)