Září 2016

Princezny

20. září 2016 v 16:00 | Soňa K. Photography |  Lidé
Je tomu už nějaký pátek, co jsem fotila dvě holčičky jako princezničky a tak jsem je chtěla ukázat i vám. Vybrala jsem jen dvě fotky, které jsou nejlepší a proto je tady máte. To bylo tak nějak i moje větší focení dětí, které jsem předtím ani jednou nedělala. Teď už mám za sebou víc focení dětí, tak snad to bude jen a jen lepší. ^^Kdo vlastně jsem?

19. září 2016 v 20:01 | Soňa K. Photography
Ještě nikdy jsem na tomhle blogu nepsala téma týdne, na jiných jsem ho už psala, ale tohle téma se mi hodně líbí a prostě jsem si řekla, že by se to hodilo teď něco takového napsat.
Vlastně tohle téma je pro mě poslední dobou hodně důležité, kdy si musím pořádně uvědomit, kdo vlastně jsem. Začalo to na začátku prázdnin, kdy jsem skončila na vysoké škole, kterou jsem do teď studovala. Ano, vyrazili mě. Holt mi nebylo dáno, abych tu školu dodělala. No a od té doby začal kolotoč otázek, kdo jsem a hlavně co je smyslem mého života a co bych do budoucna chtěla dělat? Najednou jak kdybych viděla jen a jen prázdno. Najednou jsem nevěděla nic. Kdo jsem a ani jsem nevěděla, kam patřím. Všude kolem mě byla tma a já si připadala tak moc ztracená a bezradná. Musela jsem si cestičku najít co nejdříve a hlavně rychle, jinak bych se úplně ztratila a už sebe sama nemusela najít.
Jednoho večera jsem si sedla a zamyslela se nad sebou. Co chci dělat? Co chci dokázat? Co mě naplňuje? Hlavném tématem těchto otázek byla fotografie. Ano, fotografování je pro mě velice důležité a je to něco, co chci nadále dělat. Bylo potřeba, abych promarnila 3 roky života, abych na to přišla, že nic jiného mě nezajímá, než jen focení a zase focení. Tím jsem si určila svůj cíl. Chci se stát profesionálním fotografem, který bude mít nějaké kvality a nebude to jen nějaké cvakání, ale chci z těch fotek něco vymámit, aby měly nějaký příběh. Je to běh na dlouhou trať, ale konečně jsem se v tom našla!
Co k tomu říct? Někdy je potřeba velkého zlomu v životě, aby si člověk uvědomil kdo je a co chce dělat. Někteří na to nepřijdou celý život, někteří to vědí hned a někteří se k tomu musí dopracovat, tak jako já. Proto neházejte flintu do žita, pokud nemůžete najít svůj smysl života nebo to, čím a kým chcete být, protože jednou to přijde a vy to najdete.

Vzpomínky na rozkvetlou přírodu

19. září 2016 v 18:27 | Soňa K. Photography |  Příroda
Omlouvám se, že jsem tu delší dobu nebyla, ale nebyl čas a měla jsem trochu problémy a hlavně jsem byla i pryč. Ale teď jsem zpátky a budete se moci těšit na nové články a hlavně fotky! Hodlám se zase do všeho zapojit, jak bude potřeba, rozhodně to nechci zanedbat. Už mám připravené nějaké fotky na články, tak se budete moci těšit na spoustu toho.
Přes prádzniny jsem fotila, teda byly to hlavně hasičské soutěže, ale i tak jsem se snažila sem tam něco nafotit, i když to bylo slabší než loni.
Ale teď tedy k prvnímu článku po delší době. Projela jsem poslední články a zjistila jsem, že spoustu fotek jsem sem nedala a proto se vracím v tomhle ošklivém počasí ke krásným jarním dnům, kdy všechno kvetlo, včelky bzučely kolem a vše krásně vonělo. Tak jsem dělala pár experimentů a některé opravdu nádherně vyšly. Nebudu tedy déle zdržovat a pojďte nasát nádhernou krásu květů.