Srpen 2017

Byli jsme dva, budeme tři

28. srpna 2017 v 15:02 | Soňa K. Photography |  Lidé
Není nic krásnějšího, než vidět zamilované páry, které se vedou za ruce, oba se na sebe zamilovaně dívají a největší štěstí, které je spojuje, se nachází pod srdcem ženy. Ti dva spolu na svět přivedou nového malého človíčka, kterého budou spolu vychovávat, užívat si s ním spoustu legrace. To období, než se ten malý človíček narodí, je krásné. Jak se pomalu začíná zakulacovat bříško mamince a pyšný tatínek se jen chlubí, jaké krásné děťátko bude mít. Ale není to vždy jen na matce, je třeba, aby i otec se zapojil a v těžkých dnech pomohl. Nikdy na to není jen jeden, jsou na to přeci dva. A tak by to mělo být všude. Jenže není. Ale tento pár, co jsem fotila, je tím párem, kterým by měli být všichni. Malý Tomášek má starostlivého otce, krásnou maminku, která mu dává veškerou svou mateřskou lásku. Je to prostě nádhera. Ale teď se pojďme podívat na těhotenské focení, které proběhlo před narozením jejich malého štěstí.


Láska, která dva spojuje

22. srpna 2017 v 11:07 | Soňa K. Photography |  Lidé

Už v červnu jsem mohla zažít skvělou srandu a zábavu při focení skvělého páru, který chtěl, abych jim udělala předmanželské focení, protože jejich láska se už posunula dál než jen na obyčejné chození. Rozhodli se své životy spolu propojit svazkem manželským. A tohle pro mě bylo skvělé focení, spousta zábavy, jelikož oba jsou veselá kopa, samé srandičky a ksichtíky. A v takovém duchu probíhala i jejich svatba, ale o tom až později.
Přidala jsem sem k tomu i tuhle písničku, protože Lenča je opravdu pro Pepču jako jeho bohyně. Nebo spíše tak to z nich doslova vyzařuje. Jejich vztah je tak nádherný, že by kdekdo mohl závidět. A musím říct, že sama jsem nějakou dobu záviděla, když jsem viděla, jak se mají oni krásně a já se jen trápila. Ale teď už tohle nezažívám, protože jsem našla skvělého partnera, který mě jako svou bohyni bere, myslí vše se mnou vážně, chce si mě vzít, chce mít se mnou děti a chce se mnou zůstat po zbytek svého života. A já? Jsem na tom hodně podobně.
Ale zase zpátky k Lenče a Pepčovi. Vybrala jsem několik fotek z jejich předmanželského focení, tak se na ně můžete podívat. Jsou plné tepla, sluníčka a hlavně toho nejdůležitějšího, lásky!


Nový člen foto rodiny

21. srpna 2017 v 20:54 | Soňa K. Photography |  Novinky
Nebojte, neumřela jsem! A ani tento blog ještě neumřel. Jen poslední dobou nemám moc čas, ale pokusím se to co nejdříve dát zase dohromady, abych mohla postovat další fotografie, které jsem nafotila. Rozhodně toho mám teď hodně, začínám se posouvat dál a přijímám všelijaké výzvy, jako je třeba focení svatby. Takže do budoucna čekejte zajímavé fotografie.
Ale co je teď nového? Moje foto rodinka se rozrostla o dalšího nového člena.Pořídila jsem si nový teleobjektiv, o kterém jsem snila už nějakou dobu. Ten, co jsem měla předtím, už nemám, prodala jsem ho a poslala do světa, ale tenhle kousek jen tak nevyměním. Maximálně za lepší řadu. A pro co jsem si byla ochotná dojet až do Prahy? Nový miláček je Canon EF 70-200mm F4L IS USM. Ano, už jsem se šoupla do eLkové řady, která je docela drahá, ale za to dělá nádhernou kresbu.


No není nádherný? Hrozně se mi líbí na něm ta světlá barvička, která kontrastuje s tou černou. Prostě nádhera na to koukat. A říkáte si, jaké to dělá fotky? Tak to se rozhodně můžete pokochat, jelikož mám pár fotek, které jsem tímto objektivem fotila a tak můžete kouknout, jak má krásnou kresbu.