Video

「AMV」Yuri!!! On Ice ♥ Young Love

30. prosince 2016 v 9:50 | Soňa K. Photography
Po delší době přicházím s další mojí video tvorbou. Sice ještě než jsem dělala tohle AMV, tvořila jsem jiné, ale tohle se prostě hodí k tomu, když má být ta zima. Hlavně je to zatím asi moje nejvíce úspěšné AMV, protože se to týká momentálně nejvíce sledovaného anime, které je všude. Kdo by neměl rád Victora a Yuriho? Každý kdo tohle anime zná, tak moc dobře ví, o co tam jde. A hlavně veškeré skryté náznaky. Vytvořila jsem krátké AMV na první díly tohoto anime, kdy jsem vybrala k tomu píseň od Eli Lieb - Young Love. Tak doufám, že se bude tohle video líbit i vám.

Hakuouki「AMV」 - Heart of Courage

9. listopadu 2016 v 19:43 | Soňa K. Photography
Dalším mým projektem v Sony Vegasu se stalo anime Hakuouki, kdy jsem si vybrala to nejsmutnější na celém anime. Na tomhle amvčku jsem se víc vyřádila, zkusila pár nových věcí, jako je třeba hlas postav a zároveň hudba, aby byla slyšet. Doplnila jsem to o anglické titulky, aby každý si mohl přečíst, o čem tam mluví. Když na to přijde, je to o smrti všech členů, ale raději nebudu více spoilerovat, dost lidí to nemá rádo. Tohle amv je kratší, než bylo to předešlé, ale i tak má dost ohlasů a dost lidem, kteří se tvorbou amveček zabývají, líbilo.

「AMV」Right Here

18. října 2016 v 20:45 | Soňa K. Photography
Takže, videotvorbu hodlám sem taky přidat, i když tolik ještě nemám uděláno. První video jsem sem dala, které jsem dělala naposledy, ale není nějak složité. Určitě přidám i nějaké postřehy z toho programu, tak jako postřehy ze Zoneru.
Tohle video je moje první, které jsem kdy dělala v Sony Vegas, takže tam je spousta chyb, ale jsem na to hrdá, protože to video už nějak vypadá a není to úplně špatný. Video jsem tvořila z anime Hybrid Child a píseň je Right Here od Ashes Remain. Tak doufám, že se bude líbit. :)

Arakain & Dymytry - vzkaz pro Mošťáka

13. října 2016 v 15:57 | Soňa K. Photography
V pátek jsem byla na koncertě Arakain & Dymytry u nás ve městě. Byl to skvělý koncert, skvělá hudba, skvělé kapely, pořádný kotel. Dostala jsem i možnost fotit a tak jsem si to užila maximálně, protože kdo jen tak dostane možnost fotit takové kapely. Ale fotky budou až příště, i když nějaké už uvidíte ve videu. Tenhle článek píši proto, protože jeden náš kamarád loni prodělal mrtvici a teď se učí znovu chodit a mluvit a dělá obrovské pokroky. Jelikož na koncertě s námi nemohl být, rozhodli jsme se, že natočíme vzkaz s kapelama, který se mu pošle na Slovensko do Adeli. Tak jsme to s kapelama natočili a hned druhý den jsem se pustila do stříhání videa, aby nějak vypadalo a bylo to co nejlepší a nějak to vypadalo. Práce na tom bylo jako na kostele, hlavně to nějak vymyslet, aby to zaujalo a opravdu ho to povzbudilo. Dost lidem, kteří to viděli, to nahnalo slzy do očí. Opravdu si myslím, že se mi to povedlo, takže tady máte možnost se podívat na první ukázku z mé videotvorby.

 
 

Reklama